Online KábelTelefonkönyv

HÍREK

Sport

2018-06-18 14:53:47
Mozgásban, játékban gazdag héttel, és a hagyományos diáknappal zárta a 2017/2018-as tanévet a KT Bem József Általános Iskola. A Győztes Kör Sportegyesület jóvoltából minden nap dartsozhattak a diákok, csütörtökön pedig többek között a floorball és az asztali foci világába is bepillanthattak.
2018-06-15 18:38:52
RIPORT – Czérna János – edző – Kiskőrösi NKSZSE Zsubori Zoltán emlékére szervezett serdülő lány kézilabda-tornát a Kiskőrösi NKSZSE június 3-án vasárnap a KEVI sportcsarnokában. Az eseményen a hazai csapaton kívül pályára lépett a Hódmezővásárhely, a BVSC-Zugló és a Nemesnádudvar korosztályos csapata is.
2018-06-14 18:12:04
1062-en indultak április 28-án a 15. Petőfi Túrán. Az ország minden tájáról, sőt a határon túlról is érkeztek résztvevők a hagyományos és nagyon népszerű teljesítménytúrára. 6 távon indultak a vállalkozó kedvűek, ki gyalog, ki futva, ki pedig kerékpárral. Az esemény a jeles alkalomra új arculatot is kapott, melyet Kutyifa Ági álmodott meg. A rendszeres résztvevők pedig új útvonalaknak örülhettek.
2018-06-14 17:46:16
RIPORT: Németh Miklós U14-es korosztályában a harmad osztály bajnoka a Kiskőrösi KSK csapata lett A tanév végéhez közeledve lezárulnak a különböző sportágak korosztályos bajnokságai. Így van ez kézilabdában is. A fiúknál az országos gyermekbajnokság U14-es korosztályában a harmad osztály bajnoka a Badó László régióban a Kiskőrösi KSK csapata lett Czinkóczki Tbor irányításával. A srácok május 6-án hazai pályán két magabiztos győzelemmel zárták a rájátszást. A Békés-Drén KC-t 25-17-re, a Gyulai SE csapatát pedig 35-17-re múlták felül. A bajnokság gólkirálya, kiemelkedve a mezőnyből, 90 góllal Patai Denisz lett.
2018-06-11 20:00:40
Litauszki Robit nem kell bemutatni a kiskőrösieknek. Az Újpest FC jelenlegi csapatkapitánya ugyanis itt töltötte gyermekéveit, itt tanulta meg a labdarúgás alapjait, szülei pedig ma is a városban élnek. A Kiskőrös LC meghívására nagy örömmel jött június 4-én hétfőn haza, hogy egykori iskolája diákjaival találkozzon.
2018-06-11 19:53:01
A klubban jelenleg 115 gyermek és fiatal kézilabdázik U7-től ifjúsági korosztályig. Ősztől pedig ismét lesz felnőtt női csapat is a városban, akik a megyei I. osztályban fognak szerepelni. Egyúttal 5-re emelkedik az edzők száma, hiszen a Czérna János, Fenyvesi Éva, László Zsolt és Szabó Tamás alkotta csapathoz csatlakozik Dózsa Tamás is. Az évzáró vacsorán 250-en jöttek össze gyerekek, szülők és támogatók. Az eseményt megtisztelte jelenlétével Domonyi László polgármester és Kun István a Bács-Kiskun Megyei Kézilabda Szövetség elnöke is. SZINRKON – Czérna János – edző – Kiskőrösi NKSZSE, Szabó Tamás - edző – Kiskőrösi NKSZSE, Fenyvesi Éva - edző – Kiskőrösi NKSZSE, László Zsolt - edző – Kiskőrösi NKSZSE, Kun István – elnök - Bács-Kiskun Megyei Kézilabda Szövetség
2018-06-11 19:43:47
RIPORTOK: Ölei Annamária - Békéscsabai Darts SE, Székely Pál - Bp. Police SE, Hirsch Máté elnök – Győztes Kör Sportegyesület A Magyar Darts Szövetség minden év elején megpályáztatja a tagegyesületeket, hogy ki az aki vállalja a 7 fordulós versenysorozat egy-egy állomásának megszervezését. Április utolsó hétvégéjén Kiskőrösre került sor, a Győztes Kör Sportegyesület tagjai óriási munkával biztosították a szükséges körülményeket. Szombaton az utánpótlás versenyekre került sor, ahol 80 nevező mérte össze tudását különböző korcsoportokban először egyéniben, aztán párosban. Vasárnap a felnőtt versenyeké volt, ahol 175 férfi és 14 női versenyző állt a dobóvonal mögé. A helyszín a Rajz Attila Jégpálya volt.
2018-06-11 19:23:56
Harmadik helyen végzett hétvégén Hódmezővásárhelyen az úszók diákolimpiájának országos döntőjében a KEVI lány gyorsúszó csapata. A Seidel Carmen, Pszota Réka, Podobni Nóra, Schwarcz Korinna összeállítású váltót Pásztor Gyula tanárúr készítette fel. Gratulálunk a lányoknak!
2018-06-11 19:15:28
Az ORFK-OBB minden évben megrendezi felmenő rendszerű közlekedésismereti versenyeit általános iskolások részére. Az egyik a Kerékpáros Iskola Kupa, amelyre 5-8.évfolyamos általános iskolás gyermekek jelentkezését várják. A másik pedig a "Ki a mester kétkeréken?" elnevezésű verseny, amelyet az idei évben a 2006-2007-2008-ban született gyermekek részére hirdettek meg. Kiskőrösön a helyi fordulók már hagyományosan a Bem József általános iskolában kerülnek megrendezésre. Az idei évben 4 általános iskola csapata jelentkezett, Tabdiról, Soltszentimréről, Kecelről és Kiskőrösről a Bem iskolából.
2018-06-11 18:45:13
RIPORT: Matusik Ferenc 14. alkalommal rendeztek Petőfi Kupa elnevezéssel asztalitenisz tornát március 15-én Kiskőrösön. Az esemény hagyományosan Bács-Kiskun megye pingpongosait mozgatja meg. Kiskőröst idén 4 csapat képviselte.
2018-06-04 16:46:35
Szombaton a fiúk, vasárnap pedig a lányok kézilabdáztak a KEVI sportcsarnokában összesen mintegy 300-an, kapcsolódva a Kiskőrös 300 rendezvénysorozathoz.
2018-06-04 16:43:40
1-1-es félidőt követően 3-1-es vereséget szenvedett Kiskunfélegyházán a Kiskőrös LC a megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság utolsó fordulójában. A mieink gólját a mérkőzés 42. percében Bányai Máté szerezte.
2018-06-04 16:40:53
Már bajnokként lépett pályára vasárnap a Kiskőrös LC megyei harmad osztályú csapata itthon. Az ellenfél a Tabdi gárdája volt. A félidőben 6-0 volt ide, a vége 8-1 lett. A kőrösi gólokon Balogh Tamás, Szentgyörgyi Ákos és Polyák Gergely osztozott.
2018-05-28 19:16:40
Május 23-án szerdán Kalocsán léptek pályára, ahol 4-3 arányú vereséget szenvedtek, majd szombaton hazai pályán 2-0-ra legyőzték a Bácsalmás csapatát. A gárda így egy fordulóval a vége előtt 7. helyen áll a tabellán.
2018-05-28 19:05:21
A Városalapítók Napja keretében rendezték meg az immár hagyományos Polgármester Kupa labdarúgó tornát, melynek helyszíne ezúttal a Kiskőrös LC műfüves pályája volt. A jó hangulatú, baráti mérkőzésekbe mi is bepillantottunk.
2018-05-25 12:08:11
A május elseje a sport jegyében telt sok kiskőrösi számára. A Városi Sporttelepen sportágválasztó majálist tartottak a szabadidőpark szomszédságában pedig a Kiskőrösi Tenisz Klub tagjai jöttek össze, hogy saját pályáikon a hagyományos Mázli Kupával nyissák meg a szezont.
2018-05-14 17:33:11
A hétvégén befejeződtek a küzdelmek az NB II-es férfi kézilabda bajnokság dél-keleti csoportjában, ahol a Kiskőrös KSK is érdekelt volt. A mieink szombaton a Túrkevei VSE gárdáját fogadták. Az ifjúsági csapat nagyarányú, 49-20-as győzelmet aratott a túrkevei fiatalok ellen, és a végelszámolásban ezüstérmet szerzett. A felnőtt mérkőzés 9-14-es félidő után 18-27-es vendéggyőzelemmel ért véget. A csapat 21 ponttal a tabella 5. helyén zárta a bajnokságot.
2018-05-14 17:32:04
Kiskőrösi győzelem a szomszédvári rangadón a megyei I. osztályú labdarúgó bajnokságban. Kiskőrös LC – Soltvadkerti TE 3-0. A gólokat Rímár Péter szerezte a 12. és a 44. percben, majd a 80. percben Molnár Tamás talált a vendégek kapujába.
2018-05-08 20:50:57
Több helyen a hétvégén be is fejeződtek a küzdelmek. A fiúknál az országos gyermekbajnokság U14-es korosztályában a harmad osztály bajnoka a Badó László régióban a Kiskőrösi KSK csapata lett Czinkóczki Tbor irányításával. A srácok vasárnap hazai pályán két magabiztos győzelemmel zárták a rájátszást. A Békés-Drén KC-t 25-17-re, a Gyulai SE csapatát pedig 35-17-re múlták felül. A bajnokság gólkirálya, kiemelkedve a mezőnyből, 90 góllal Patai Denisz lett.
2018-05-08 20:48:23
A Kiskőrösi NKSZSE ifjúsági gárdája és az U13-as csapatok küzdelemsorozata befejeződött, a serdülők számára egy nagyon fontos mérkőzés van még hátra, május 16-án Szegeden a dobogó harmadik fokának megőrzéséért lépnek pályára. A részleteket Czérna Jánostól hallhatják.
2018-04-30 18:12:50
1062-en indultak szombaton a 15. Petőfi Túrán. Az ország minden tájáról, sőt a határon túlról is érkeztek résztvevők a hagyományos és nagyon népszerű teljesítménytúrára. 6 távon indultak a vállalkozó kedvűek, ki gyalog, ki futva, ki pedig kerékpárral. Az esemény a jeles alkalomra új arculatot is kapott, melyet Kutyifa Ági álmodott meg. A rendszeres résztvevők pedig új útvonalaknak örülhettek.
2018-04-30 18:11:46
7-13-as félidő után 29-30 arányú vereséget szenvedett hazai pályán a Kiskőrösi KSK az NB II-es férfi kézilabda bajnokság dél-keleti csoportjának hétvégi fordulójában. Az ellenfél a tabella utolsó előtti helyén álló Köröstarcsai KSK gárdája volt. Az ifjúsági találkozó sima hazai sikert hozott, hiszen a mieink 17-15-ös félidőt követően 32-21 re múlták felül a vendégcsapatot. TELEFONNÁL- Harangozó Péter – csapatvezető – Kiskőrösi KSK
2018-04-30 18:10:13
Nagyszabású darts versenynek adott otthont városunk. A Steel Nemzeti Bajnokság 7 fordulós rendszerben kerül lebonyolításra, vagyis a versenyévad 7 Nemzeti Bajnoki fordulóból áll. A fordulókon szerzett pontok adják a Nemzeti Bajnokság ranglistáját, melynek összesített eredményei alapján az első helyezett lesz a 2018 Steel Magyar Bajnoka. A harmadik fordulót a hétvégén Kiskőrösön rendezték. A két napos darts verseny helyszíne a Rajz Attila Jégpálya volt.
2018-04-30 18:07:19
Katona 31. percben szerzett találatával 1-0 -re győzött a Kiskőrös LC Jánoshalmán a megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság 23. fordulójában. A mérkőzésről Füleki Antal edző számol be. TELEFONNÁL – Füleki Antal – edző – Kiskőrös LC
2018-04-25 00:59:22
A Karcagi SE otthonába látogatott a hétvégén a Kiskőrösi KSK NB II-es férfi kézilabda csapata. A mérkőzés 13-20-as félidőt követően 33-39-as kiskőrösi győzelemmel zárult. Így a fiúknak sikerült elhozniuk a két pontot a tabella utolsó helyén álló karcagi csapattól. Az ifik is hozták a kötelezőt,szintén hat góllal 30-36 arányban múlták felül az ellenfelet. A TELEFONNÁL: Harangozó Péter
2018-04-25 00:58:00
Hazai pályán fogadta a Lajosmizsei VLC együttesét a megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság 22. fordulójában a Kiskőrös LC együttese. A pontot sikerült itthon tartani, ugyanis 1-0-s félidő után, 3-0 lett a végeredmény Bányai Máté, Nagy Attila Zsolt és Agócs Kristóf góljainak köszönhetően. A tabellát jelenleg a Kecskeméti LC vezeti, a Kiskőrös pedig a 9. helyen tanyázik. A TELEFONNÁL: Füleki Antal edző – Kiskőrös LC
2018-04-09 15:43:45
A KT Bem József Általános Iskola IV. korcsoportos lány kézilabda-csapata megnyerte az április 6-án Kiskőrösön rendezett diákolimpiai megyei döntőt. Az egyik kulcsemberét sérülés miatt nélkülözni kényszerülő hazai csapat kecskeméti, kiskunhalasi és nemesnádudvari ellenfelekkel szemben vívta ki a továbbjutást az országos elődöntőre, amelyet májusban rendezne.
2018-04-09 15:42:26
A telefonnál: Harangozó Péter csapatvezető – Kiskőrösi KSK Több hetes szünet után ismét itthon lépett pályára szombaton a Kiskőrösi KSK NB II-es férfi kézilabda csapata. Az ellenfél a Makói KC gárdája volt. A mérkőzés 16-14-es félidőt követően 25-23-as hazai győzelemmel zárult. Az ifjúsági csapat izgalmas meccsen, 13-13-as félidő után 29-28 arányban nyert.
2018-04-09 15:41:13
A telefonnál: Biácsi Gábor edző – Kiskőrös LC 0-1-es félidő után 0-2-re kapott ki hazai pályán a Kiskőrös LC vasárnap a megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság 20. fordulójában. Az ellenfél a tabellát toronymagasan vezető Kecskeméti LC gárdája volt. Az U19-es csapat 2-0 arányú győzelmet aratott, a gólokat Turcsán Zalán és Rácz Dominik szerezte.
2018-03-30 18:11:05
A KT Bem József Általános Iskola III. korcsoportos lány kézilabda-csapata második lett a megyedöntőn, a IV. korcsoportos gárda pedig megnyerve a körzeti döntőt javában készül az április 6-án Kiskőrösön megrendezésre kerülő megyei döntőre. Mindkét csapatnak esélye van tehát az országos döntőn való szereplésre. Jöjjenek a részletek László Zsolt edzőtől.
2018-03-30 18:09:43
Harmadik helyen végzett hétvégén Hódmezővásárhelyen az úszók diákolimpiájának országos döntőjében a KEVI lány gyorsúszó csapata. A Seidel Carmen, Pszota Réka, Podobni Nóra, Schwarcz Korinna összeállítású váltót Pásztor Gyula tanárúr készítette fel. A lányok hétfőn edzés után a társakkal együtt ünnepeltek az uszodában, a boldog és büszke szülők által készíttetett tortákkal.
2018-03-27 15:22:05
16-9-es félidőt követően 33-26 arányú vereséget szenvedett Kunszentmártonban a Kiskőrösi KSK NB II-es férfi kézilabda-csapata. Az ifik hozták a kötelezőt, és a viszonylag szoros, 17-19-es félidő után 30-41-re magabiztosan győztek.
2018-03-27 15:19:56
Füleki Antal 85. és 90. percben szerzett góljaival 2-1-re győzte le szomszédvári rangadón a Kiskőrös LC az Akasztó FC gárdáját vasárnap délután. A mérkőzést mához egy hétre, húsvét hétfőn láthatják itt a Kiskőrös Televízióban. A mérkőzésről Biácsi Gábor edzőtől értünk rövid értékelést.
2018-03-24 16:04:59
RIPORT: Pásztor Gyula testnevelő tanár - KEVI
2018-03-24 15:48:17
RIPORT: Bogárominé Scrob Erzsébet óvodapedagógus – KEVI Harangvirág Óvodája
2018-03-20 19:31:40
2018-03-20 19:29:21
Ha március, akkor Petőfi Kupa a birkózóknál is. 16. alkalommal szerveztek megmérettetést az utánpótlás korosztály számára a KT Bem József Általános Iskola sportcsarnokában.