Online KábelTelefonkönyv

HÍREK

Kiskőrösön versenyeztek Magyarország legjobb dartsosai
2018-06-11 19:43:47
RIPORTOK: Ölei Annamária - Békéscsabai Darts SE, Székely Pál - Bp. Police SE, Hirsch Máté elnök – Győztes Kör Sportegyesület A Magyar Darts Szövetség minden év elején megpályáztatja a tagegyesületeket, hogy ki az aki vállalja a 7 fordulós versenysorozat egy-egy állomásának megszervezését. Április utolsó hétvégéjén Kiskőrösre került sor, a Győztes Kör Sportegyesület tagjai óriási munkával biztosították a szükséges körülményeket. Szombaton az utánpótlás versenyekre került sor, ahol 80 nevező mérte össze tudását különböző korcsoportokban először egyéniben, aztán párosban. Vasárnap a felnőtt versenyeké volt, ahol 175 férfi és 14 női versenyző állt a dobóvonal mögé. A helyszín a Rajz Attila Jégpálya volt.